O značce Cersanit

Cersanit S.A. je dynamicky se rozvíjející kapitálová společnosti působící na mezinárodním trhu s keramickými obklady a komplexním koupelnovým vybavením. Cersanit Group zahrnuje renomované evropské značky: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington´s a MEI.

Produktová nabídka značek Cersanit je rozsáhlá na všech zemích Evropské unie, na trhu východní Evropy, Středního východu, zemí střední Asie a severní Afriky. Díky rozsáhlé struktuře je skupina Cersanit schopna rychle reagovat na regionální výzvy a přizpůsobit své portfolio místním specifikám. Poskytuje efektivní a profesionální služby zákazníkům v celé oblasti provozu.

Hlavním předmětem činnosti společnosti Cersanit Group je výroba a distribuce výrobků používaných k vybavení koupelny a dalších interiérů, stejně jako prostoru kolem domu. Nabídka zahrnuje širokou škálu keramických obkladů, koupelnové keramiky, podomítkových modulů, WC sedátek, koupelnového nábytku, van a baterií. Značky seskupené ve skupině poskytují vysoce kvalitní, funkční a estetické výrobky široké veřejnosti, jak individuálním, tak i investičním klientům.

Politika kvality

Hlavním cílem společnosti Cersanit Group je usilovat o zvýšení spokojenosti zákazníků tím, že nabízí produkty nejvyšší kvality, s vysokými funkčními vlastnostmi a s co nejmenším možným dopadem na životní prostředí.

Pro dosažení výše uvedených cílů je implementován integrovaný systém řízení založení na požadavcích ISO 9001 a ISO 14001.  

Prohlédněte si seznam našich partnerů značky Cersanit v České republice a na Slovensku.

Naši partneři